Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Nässjö Basket
DIN STAD, DITT LAG

Styrelsen 2020/2021
Ledamöter

Rade Mladenovic, ordf.

rade.mladenovic@nassjobasket.se


Ingrid Håkansson, vice ordf.

ingridehakansson@yahoo.se


Linda Hensvik, sekr.

linda.hensvik@nassjo.se


Anna Håkansson Cantby, kassör

anna.hakansson.cantby@nassjobasket.se


Anna Giss, sponsor                                  

anna.giss@npp.se


Nicklas Antonsson, ungdom

nicklas.antonsson@nassjobasket.se


Malin Andersson

malin.andersson2@nassjo.se


Suppleanter

Sofi Fristedt                                               

sofi.fristedt@telia.com


Niclas Elofson

nelofson@gmail.com


Marki Politis

marki@politis.se


Revisorer

Elisabet Cassegård, aukt. Revisor         

elisabet@risabo.se


Håkan Josefsson,  revisor

hakan.josefsson@schenkerlogistics.se


Valberedningen

Pernilla Bjerendahl

p_bjerendahl@hotmail.com


Webbmaster

Roger Söderlund

annica-roger.soderlund@telia.com

 
ERBJUDANDE
Sponsorer